Point

More Website Templates @ TemplateMonster.com - August 06, 2011!

O firmie

Biuro rachunkowe Pro Calculo jest dynamicznie rozwijającą się firmą skierowaną na potrzeby naszych klientów. Dlatego też naszą ofertę dostosowujemy do zmieniających się potrzeb rynku i indywidualnych oczekiwań klientów. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę księgową, płacową i kadrową.

Dlaczego jesteśmy zaufanym partnerem dla naszych Klientów?

Wiedza
& Doświadczenie

Dzięki specjalistycznemu wykształceniu oraz wieloletniej praktyce w zakresie rachunkowości możemy świadczyć usługi najwyższej jakości. Gwarancją najlepszych standardów jest Licencja Ministra Finansów nr Nr 62959/2013 oraz członkostwo w Stowarzyszeniu Księgowych Polskich i ciągłe kształcenie personelu na polu rachunkowości i prawa podatkowego.

Profesjonalizm

Biuro Rachunkowe Pro Calculo gwarantuje wykonywanie obowiązków z najwyższą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Dyskrecja

Wszelkie informacje przekazane pracownikom naszego biura rachunkowego są traktowane, jako poufne w czasie trwania umowy i po jej zakończeniu.

Nowoczesność

Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu firmy Insert, dzięki czemu nasza praca odpowiada najwyższym standardom. Najnowsze aplikacje systemu pozwalają na przygotowywanie zestawień i raportów zgodnie z oczekiwaniami klientów.
Nie martw się już o deklaracje do ZUS czy Urzędu Skarbowego. Złożymy je za Ciebie w sposób elektroniczny wykorzystując e-deklaracje i e-podpis.

ZUS i Urząd Skarbowy

Biuro rachunkowe Pro Calculo zajmie się reprezentacją Państwa firmy przed ZUS i Urzędem Skarbowym w sprawach trudnych do wyjaśnienia. Dzięki temu może zdjąć z Państwa obowiązek załatwiania tych spraw osobiście, co daje Państwu dużą oszczędność czasu oraz pewność że sprawa zostanie pomyślnie załatwiona. Zajmiemy się także reprezentacją Państwa firmy podczas kontroli z Urzędu Skarbowego.

Bezpieczeństwo

Posiadamy ubezpieczenie OC dla biur rachunkowych oraz uprawnienia Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg handlowych.